₺919,00 KDV Dahil
1

Abiye Saatler Sayesinde Herkesin Gözü Sizin Üzerinizde Olsun

Kol saatleri günümüzde zamanı gösterme işlevinin ötesinde özel ve önemli bir aksesuar. Hele ki hayatınızda önem arz eden düğün, nişan, doğum günü, yeni yıl, sevgililer günü, mezuniyet balosu gibi önemli günlerde takacağınız bütün aksesuarları olduğu gibi kol saatlerinizi seçmek de özen gerektirir. Böyle günlerde sizi hem zarif hem gösterişli gösterecek olan en şık abiye kadın saatlerine David Guner’dan kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Abiye Kadın Saat Modelleri

Abiye kadın saat modelleri 32 cm, 33 cm ve 37 cm kasa çapına sahip, sertleştirilmiş mineral camdan üretilmiş aksesuarlardır. Atm saatlerin dayanabileceği basınç derecesini gösteren bir ölçü birimidir, 3 atm su geçirmezlik özelliğine sahip bu saatler ile elinizi yıkarken çıkarmanıza gerek olmadan mutlu gününüzün keyfini çıkarabilirsiniz. Paslanmaz masif çelik kordon, çelik örme kordon ve orijinal deri kordon çeşitleri bulunan abiye kadın saat modelleri fonksiyon olarak düz veya taşlı olarak karşımıza çıkar. Fiyatları 608 TL ile 702 TL arasında değişen bu saatler arasından bütçenize en uygun olanı seçebilirsiniz.

Paslanmaz Masif Çelik Kordonlu Abiye Kadın Saatleri

Paslanmaz masif çelik kordonlu abiye kadın saatleri düz fonksiyonludur. 32 cm ve 33 cm kasa çapına sahip bu modeller arasında yeşil kadranlı rose kaplama olan model haki rengi ya da kiremit rengi bir elbiseyle renk uyumu yakalamanızı sağlayacaktır. Eğer klasiğin konforundan vazgeçmek istemiyorsanız gümüş kaplama ve gümüş kordona sahip olan modele ya da siyah kaplama ve siyah kordonla zamansız ve mekansız şıklığın tarifi olan modele göz atmanızı öneririz.

Orijinal Deri Kordonlu Abiye Kadın Saatleri

Oirijinal deri kordonlu saatler, derinin asaletine yakışacak renklerle kombinlenmiştir. Gümüş kadranlı sarı kaplama saat modeli hem altın rengi hem de gümüş rengi takılarınızla beraber kombinlenir ve sizi tek renk kombin yapmak zorunda bırakmaz. Eğer özel bir gecede siyah ya da mavi bir gece elbisesi tercih edecekseniz siyah ve mavi kadrana sahip rose kaplı saatler sizi tamamlayacaktır. Kasa çapı 37 cm olan siyah kordonlu gümüş kaplama saatler gümüş ve kırmızı kadran seçenekleriyle hem sade hem daha canlı iki alternatif sunmaktadır.

Çelik Örme Kordonlu Abiye Kadın Saatleri

Çelik örme kordonlu abiye kadın saatleri 32 cm, 33 cm ve 37 cm olmak üzere üç farklı kasa çapına sahiptir. Sadece düz fonksiyonlu olmakla beraber geniş renk yelpazesi sayesinde birçok farklı elbise ve ayakkabıyla kombinlenebilirler. Sarı kaplama saatler sarı ve gümüş kadran rengi seçenekleriyle dilerseniz gold dilerseniz gümüş rengi takılarınızla kombinlenebilir. Siyah ve rose siyah kaplama modeller siyah kadranlarıyla beraber ekranında sayı barındırmayan son derece asil modellerdir. Dilerseniz tarzınıza göre rose kaplama modellere de göz atabilirsiniz; bu modeller gümüş, yeşil ve rose kadranlarıyla calı bir tarz vaat eder.

Abiye Kadın Saati Seçerken Dikkat Etmeniz Gereken Noktalar

Önemli günlerde abiye elbiseler kadar onlarla beraber tercih edeceğiniz aksesuarlar da çok kritiktir. O gün çekilecek olan fotoğraflarınıza yıllar sonra baktığınızda kendinizi hem güzel hem zarif görmeniz aslında hiç zor değil, unutulmaz şıklığınız sayesinde üzerinden ne kadar zaman geçerse geçsin insanlar o gün sizin ne kadar hoş olduğunuzu hep hatırlayacaktır. Bu sebeple öncelikle bileğinize rahat oturan ve görsel olarak hoşunuza gidecek olan saati seçmelisiniz. Rüküş olmak ve tarz olmak arasındaki ince çizgiyi kaçırmamak için o gün bulunacağınız ortamın ambiyansına, giyeceğiniz kıyafete ve aksesuarlarınıza en çok yakışan saati seçmelisiniz.

Kasa Çapı

Görselliğin daha ön planda olduğu günlerde abiye elbiselerinizle beraber tercih edeceğiniz saatlerinizin de doğal durmasını, hatta zarifliğinizi taçlandırmasını istersiniz. Bu sebeple bileklerinizi daha ince gösterecek daha küçük kasa çaplı saatler tercih edebilirsiniz. Aynı şekilde kordonu daha ince olan modelleri de mutlaka denemelisiniz.

Kordon Materyali

Deri kordonlu saatler eğer döpiyes veya pantolon blazer ceket kombinlerinize eşlik ederken sade ama göz dolduran bir hava verirken eğer ışıl ışıl parlamak istiyorsanız muhakkak çelik kordonlu saatlere göz atmalısınız. Arkadaşlarınızla dans ederken, alkış tutarken bileğiniz terlese dahi sizi rahatsız hissettirmeyecek ve koku yapmayacak olan çelik kordonlu saatler bu özellikleri bakımıyla deri kordonlu saatlere göre daha avantajlıdır.

Renk

Birçok farklı renk seçeneği barındıran en şık abiye kadın saatleri arasından birçok farklı renkte elbiseyle kombinlenebilme rahatlığı sunan modelleri seçebilirsiniz. Takılarınızın ve aksesuarlarınızın renklerini aynı tutmak zorunda değilsiniz ancak eğer tek renk uyumundan hoşlanıyorsanız rose, gold veya gümüş rengi saatler arasından kendinize göre bir seçim yapmalısınız.

Abiye Kadın Saatleri İçin Aksesuar Kombin Etme Önerileri

Abiye kadın saatlerini ince bilekliklerle, yüzüklerle, kolyelerinizle ve küpelerinizle kombinleyebilirsiniz. Elinize takacağınız şahmeran bileklikler de kol saatleriyle çok hoş bir uyum yakalamaktadır. Saatinizin eğer kordonu çelik ise çantanızın detaylarının da benzer materyalden ya da renkten olmasına dikkat edebilirsiniz. Aynı şekilde gümüş ya da siyah rengi saatler topuklu ayakkabılarınızın tokalarıyla kolayca uydurulabilir.

Taşlı saatler abiye saat modellerinden midir?

Abiye elbiselerin gösterişini ve iddialı duruşunu destekleyecek abiye saat modelleri ile taşlı saat modelleri aynı değildir. Elbette ki piyasadaki abiye saat modelleri arasında taşlı olanlar vardır ve taşlı saatler bu kategoride satılmaktadır. David Guner markasının abiye saat modelleri taşlı saat modellerinden farklı olarak kasa çapının etrafında taş sırası barındırır. Dilerseniz abiye elbiselerinizle takmak için taşlı model bir saat de seçebilirsiniz.

Abiye saat nedir?

Abiye saatler günlük kullanılan saatlerden, spor veya klasik modellerden farklı olarak özel günlerde özel giysileriniz ve aksesuarlarınızla takmayı tercih edeceğiniz saatlerdir. Dikkat çekmek ve ileride hatırlanmak isteyeceğiniz, özenle hazırlandığınız belki de hayatınızın en mühim günlerinde seçeceğiniz David Guner abiye kadın saatleri sizi pişman etmeyecektir.