₺1.209,00 KDV Dahil
₺919,00 KDV Dahil
1 2 3 ... 16 >

KADIN SAATLERİ

Kol saatleri artık sadece zamanı göstermekle kalmıyor, aynı zamanda şıklığınızı tamamlayacak zarif birer ürün olarak da işlev görüyor. Her kombininizi bir üst seviyeye çıkaracak olan kadın saat modellerinin kadın saat markaları kadar birçok çeşidi de bulunuyor.

KADIN KOL SAAT MODELLERİ MODAYI BİLEĞİNİZE TAŞIYOR

KADIN DERİ KORDON KOL SAATİ MODELLERİ

Deri kordon kadın saat modelleri, oldukça işlevsel kullanıma sahiptir. Çünkü hem günlük kullanım için ideallerdir hem de düğün, davet gibi organizasyonlarda kombininizi tamamlamaya yardımcı olurlar. Deri kordonların bakımının iyi yapılması gerekir, aksi halde kordon deforme olabilir ve saatin kullanım ömrü kısalabilir.

KADIN METAL KORDON KOL SAATİ MODELLERİ

Metal kordonlu kol saati modelleri genelde çelik örmedir. Öte yandan masif çelik kordonlu saatler de oldukça şıktır. Gümüş kadın saat, altın kadın saat ve son zamanlarda en çok tercih edilen rose gold kadın saat modelleri genellikle çelik örme veya masif çelik kordonlu yapıdadır. Metal kordonlu kol saatleri günlük kullanımda tercih edilebileceği gibi iş hayatında ve düğün, davet gibi organizasyonlarda da doğru bir tercih olacaktır.

KADIN PLASTİK KORDON KOL SAATİ MODELLERİ

Kadın plastik kordon kol saati modelleri günlük kullanım için oldukça rahat ve şık birer tercih olacaktır. Kullanım ömrü bakımından çelik örme modellerden sonra en uzun süre aynı performasla kullanılabilecek olan kordonlar, plastik kordonlardır. Plastik kordonlu kol saati modelleri pek çok renk seçeneğine de sahiptir.

KADIN KOL SAATİ ÇEŞİTLERİ

KADIN AKILLI KOL SAATİ MODELLERİ

Akıllı kol saatleri, saat işlevinin dışında adeta bir cep telefonu işlevi görürler. Arama yapma, mesaj cevaplama ve sağlık verilerini kontrol etme gibi pek çok işlevleri bulunur.

KADIN DİJİTAL KOL SAATİ MODELLERİ

Dijital kadın saat modelleri oldukça şık ve kolay kullanım sağlarlar. Kimi modellerde saat ekranı açılıp kapatılabilir. Genelde plastik kordon kullanılan bu saatler, spor görünüşler için oldukça uygundur. Dijital saat modelleri pek çok renk seçeneğine sahiptir. Beyaz kadın saat ve siyah kadın saat modelleri sıkça tercih edilir. Ana ekran dikdörtgen saat kadın modellerinde dikdörtgen şeklinde olabileceği gibi dairesel bir ekrana da sahip olabilir. Su geçirmez kadın saat ihtiyacı içindeyseniz, dijital saatler sizin için oldukça uygun olacaktır.

KADIN KADRANLI KOL SAATİ MODELLERİ

Kadın saat modelleri arasında yıllardır en çok tercih edilen modeller, klasik kadranlı kol saatleridir. Spor ve şık günlük ya da davetlerde kullanıma uygun olan klasik saatler, kadran bölümünün tasarımları ve kordon materyalleri ile birbirlerinden ayrılabilirler. Kimi klasik saatlerde süsleme amaçlı olarak değerli taşlar da kullanılabilir. Kadın saat seti ürünlerinde de genelde klasik saatler tercih edilir.

KADIN KOL SAATİ FİYATLARI

Kadın saat fiyatları incelenirse en uygun fiyatlı saatlerin plastik kordonlu saatler olduğu görülecektir. Kadın saat ucuz modellerde plastik kordonlu ve kadranlı saatler ortalama 200 TL’lik fiyata sahiptir. Masif çelik kordonlu kadın saatleri ortalama 500 TL’den alıcı bulur. Çelik örme kordona sahip kadın saatlerde ise fiyatlar ortalama 400 TL civarındadır. Deri kordonlu saatlerde ise fiyat skalası ortalama 500 TL’dir.

KADIN KOL SAATLERİ HAKKINDA SIK SORULAN SORULAR

RESMİ KIYAFETLER İLE NASIL SAATLER KULLANILMALI?
Resmi kıyafetler ile metal ya da deri kordonlu ve klasik saatlerin kullanılması, görünüşünüzü daha doğru tamamlamanız için uygun bir yöntem olacaktır.
KURTARICI SAAT MODELLERİ NELERDİR?
Masif çelik kordonlu gümüş saatler ve siyah deri kordonlu kadranlı saatler, hem günlük kullanım için hem de profesyonel yaşamda kombinlerinizi tamamlamak için doğru birer parça olacaktır. Öte yandan düğün ya da davet gibi organizasyonlarda da diğer aksesuarlarınıza ve seçtiğiniz kıyafete kolayca uyum sağlayabilecek kurtarıcı parçalar olacaklardır.