Kargo ve Taşıma Bilgileri

SİPARİŞİNİ VERDİĞİM ÜRÜN NE ZAMAN KARGOYA VERİLİR, NE KADAR SÜREDE ELİME GEÇER?

Kargo gönderimlerindeki çözüm ortağımız YURTİÇİ Kargodur. Sitemizden vereceğiniz siparişler, en hızlı ve güvenli şekilde size ulaştırılacaktır. Ayrıca, siparişiniz kargoya verildiği zaman, sistemlerimiz tarafından size kargo teslimat bilgileri e-postası otomatik olarak gönderilecektir. Bu e-posta ile siparişinizin ne zaman kargoya teslim edildiğini öğrenebilir, Siparişlerinizi size en kısa sürede teslim etmek bizim açımızdan büyük önem taşımaktadır. dicekayek.com.tr olarak, amacımız mümkün olan en kısa sürede siparişlerinizin size ulaşmasını sağlamaktır. Siparişleriniz işleme alındıktan sonra en geç 3 iş günü içerisinde kargo şirketine teslim edilecektir. Kampanya ve indirim dönemlerinde, Yılbaşı, Bayram, Anneler Günü ve Babalar günü gibi özel günlerde ise, yoğunluktan dolayı siparişlerin gönderim süresinde birkaç gün gecikme yaşanabilmektedir

 

SİPARİŞİMİN NE ZAMAN KARGOYA VERİLDİĞİNİ NASIL ÖĞRENEBİLİRİM?

Siparişiniz kargoya verildiği zaman sistemlerimiz tarafından size kargo teslimat bilgileri e-postası otomatik olarak gönderilecektir. Bu e-posta ile siparişinizin ne zaman kargoya teslim edildiğini öğrenebilir ve Siparişlerim sayfanızdan siparişinizin durumunu rahatça takip edebilirsiniz.

 

TESLİMATLARIM GECİKİRSE NE YAPMALIYIM?

Eğer ürününüz, en geç 7 gün içerisinde adresine ulaşmazsa i[email protected] adresine sorununuzu ve telefon numaranızı belirten bir açıklama e-postası atabilirsiniz.

 

TESLİM SIRASINDA VE/VEYA SONRASINDA BEDEL ÖDEYECEK MİYİM?

Kargo hizmetinin ücreti, siparişini verdiğiniz ürünle birlikte aynı anda faturalandırıldığından daha sonra kargonuzun teslimi için herhangi bir ödeme yapmanıza gerek yoktur.

 

NEDEN HASARLI VE ŞÜPHELİ GÖRÜLEN PAKETLERİ TESLİM ALMAMALIYIM?

Siparişiniz size ulaştığında, eğer gönderi paketinde herhangi bir bozulma ya da şüpheli durum tespit ediyorsanız lütfen teslim almayınız. Kargo görevlisinden tutanak tutmasını isteyip, en kısa sürede müşteri hizmetleri temsilcimizle iletişime geçiniz. Eğer böyle bir paketi, teslim fişini imzalayıp kabul ederseniz, taşıma sırasında gerçekleşen hasar, kaybolma gibi durumların tespit edilme ihtimalini ortadan kaldırırsınız. Bu durunda ürününüzün taşıma sırasında başına gelenlerden hiçbir şekilde kargo firması sorumlu tutulamayacaktır. Kargo teslim fişi, paketinizin hasarsız ve eksiksiz bir şekilde size ulaştığını, bunun da sizin tarafınızdan teyit edildiğini göstermektedir. (En küçük ezilme ya da açılmış olma belirtisinde dahi görevliden ısrarla tutanak tutmasını isteyiniz.)

 

FATURALARIM BANA NASIL ULAŞTIRILACAK? 

Eğer isterseniz fatura adresi ile gönderi adresini farklı seçebilirsiniz. Bunun için fatura adresi bölümüne faturanızın gitmesini istediğiniz adresi, teslimat adresi bölümüne de gönderinizin gitmesini istediğiniz adresi doğru bir şekilde girmeniz yeterlidir. Bu adres, gönderinin yapıldığı adresten farklı olsa dahi bunun gönderim bedeli sizin adınıza dicekayek.com.tr tarafından karşılanacaktır. Bu nedenle sipariş esnasında size fatura adresi ve teslimat adresini farklı seçebilme olanağını sunuyoruz.

 

SİPARİŞİMİ GERÇEKLEŞTİRDİKTEN SONRA TESLİMAT ADRESİMİ DEĞIŞTİREBİLİR MİYİM?

Siparişinizin onayı henüz verilmemişse, mesai saatleri (09.00-17.00) içerisinde [email protected]  adresinden bize ulaşabilir ve gereken değişikliği iletebilirsiniz. İsteğiniz üzerine size bu konuda destek verilecek ve gereken düzenleme yapılacaktır. Siparişinizin kargoya verilmiş olması durumunda herhangi bir değişiklik yapılamamaktadır.

 

SİPARİŞİMİN GÖNDERİM DURUMUNU SİTENİZDEN TAKİP EDEBİLİR MİYİM?

Siparişiniz kargoya teslim edildikten sonra tarafınıza e-posta aracılığı ile bir gönderim numarası iletilecektir. Hem sitemizdeki Siparişlerim sayfasından hem de kargo firmasının internet sitesindeki gönderi takip sayfasından, bu numarayı kullanarak siparişinizi takip edebilirsiniz.

 

TESLİMAT ADRESINDE BEN YOKSAM, SİPARİŞİM KİME TESLİM EDİLİR?

Sipariş ettiğiniz ürünler, kargo yetkilisi tarafından; size, Kargo gönderimlerindeki çözüm ortağımız YURTİÇİ Kargodur. Sitemizden vereceğiniz siparişler, en hızlı ve güvenli şekilde size ulaştırılacaktır. Ayrıca, siparişiniz kargoya verildiği zaman, sistemlerimiz tarafından size kargo teslimat bilgileri e-postası otomatik olarak gönderilecektir. Bu e-posta ile siparişinizin ne zaman kargoya teslim edildiğini öğrenebilir, Siparişlerinizi size en kısa sürede teslim etmek bizim açımızdan büyük önem taşımaktadır. dicekayek.com.tr olarak, amacımız mümkün olan en kısa sürede siparişlerinizin size ulaşmasını sağlamaktır. Siparişleriniz işleme alındıktan sonra en geç 1 iş günü içerisinde kargo şirketine teslim edilecektir. Kampanya ve indirim dönemlerinde, Yılbaşı, Bayram, Anneler Günü ve Babalar günü gibi özel günlerde ise, yoğunluktan dolayı siparişlerin gönderim süresinde birkaç gün gecikme yaşanabilmektedir alışveriş sayfasında belirtmiş olduğunuz başka bir isme ya da ispatlandığı takdirde 1. dereceden akrabanıza resimli kimlik kontrolü ve teslim fişinin imzalanması karşılığında teslim edilecektir. Teslimat sırasında yukarıdaki koşullardan hiç biri gerçekleşmemişse kargo yetkilisi adrese bir haber formu bırakacak ve takip eden ilk iş günü içerisinde 2. bir uğrama gerçekleştirecektir.

 

SİPARİŞ VERDİKTEN SONRA TESLİM ALACAK KİŞİYİ DEĞİŞTİREBİLİR MİYİM?

Eğer alıcı değişikliği yapmayı istediğiniz sipariş, kargo firmasına teslim edilmemişse [email protected]. adresinden gerekli düzeltmeyi yaptırabilirsiniz. Maalesef, siparişinizin kargo firmasına teslim edildiği durumlarda değişiklik yapılamamaktadır.

 

DAVIDGUNER.COM  ÜZERİNDEN NERELERE GÖNDERİM YAPABİLİRİM?

davidguner.com. gönderim ağı, yurtiçindeki ve yurt dışındaki tüm bölgeleri kapsamaktadır.

 

FATURA NE ŞEKİLDE KESİLİYOR?

Satın aldığınız ürünlerin faturası size veya sizin belirttiğiniz şahıs veya şirket adına SERHAT SAAT A.Ş. tarafından kesilir ve ürün teslimatı sırasında size iletilir. Alışveriş formunuzda teslimat ve fatura adreslerini farklı bildirirseniz, aldığınız ürün ve irsaliyesi teslimat adresine, fatura ise belirttiğiniz fatura adresine gelecektir.