1

Profesyonel Çizginizi Sürdürecek Klasik Kadın Saat Modelleri

Klasik saatler zamanı ve mekanı aşan bir trend oldukları için her zaman çok rağbet görüyorlar. Tarzınıza katabileceğiniz aslında ufak bir detay gibi gözüken kol saatleri sizi prestijli gösterirken aynı zamanda modayı takip ettiğiniz sinyallerini veriyor. 3 atm basınca dayanıklı su geçirmez modelleriyle size uzun ömürlü ve dayanıklı ürünler sunuyor. Sertleştirilmiş mineral cama sahip bu saatler 32 cm veya 33 cm kasa çapına sahip olabilir. Fiyatları 505 TL ile 674 TL arasında değişen bu saatler arasından kendinize göre seçeceğiniz bir model ışıltınızı güçlendirecektir.

Fonksiyonlarına Göre Klasik Kadın Saat Modelleri

Zarif klasik kadın saat modelleri düz fonksiyonlu olarak vitrinlerde alıcılarını bekliyor. Multi fonksiyonlu veya takvimli bir saatten beklenen ekstra özelliklere sahip olmayan bu saatler bu sayede daha küçük kasa çapına sahip şekilde üretiliyorlar. Zamanınızı yönetmeniz ve planlayabilmeniz için size yardımcı olan en şık klasik kadın saatlerinin bazılarında sayılar yer alırken bazılarında sayıların yerine taş noktalar yer alıyor.

Düz Klasik Kadın Saatleri

David Gunner’ın klasik kadın saatlerinin hepsi fonksiyon olarak düz özellik göstermektedir. Günlük hayatınızda uyumlu tarzlarıyla günlük kullanımda sizi çok rahat hissettirecektir. Elegan duruşlarıyla farklı kombinlerinizi taşıyacak kapsayıcılıkta ürünlerdir.

Kordonlarına Göre Klasik Kadın Saat Modelleri

Klasik kadın saatleri paslanmaz masif çelik ve çelik örme kordon çeşitlerine sahiptir. Her mevsim tercih edebileceğiniz bu kol saatleri her gün resmi kıyafetler giyen insanlar için abartılı olmayan bir şıklık imkanı sunuyor.

Paslanmaz Masif Çelik Kordonlu Klasik Kadın Saatleri

Paslanmaz masif çelik kordonlu klasik kadın saatlerinin kasa çapı 32 cm ve 33 cm’dir. Sarı, gümüş, rose, sarı beyaz ve rose siyah kaplama çeşitlerine sahip bu saatlere gümüş ve siyah renk kadranlar eşlik etmektedir. Sıradan bir duruşun ötesine geçerek her göreni kendine hayran bırakacak çelik kordonlu bu kol saatlerini bileğinizden çıkarmak istemeyeceksiniz.

Çelik Örme Kordonlu Klasik Kadın Saatleri

Çelik örme kordonlu klasik kadın saatlerinin kasa çapı 32 cm’dir. Sarı kaplamaya gümüş kadran eşlik ederken mavi renk aksesuarlarınızla veya ojelerinizle beraber çok güzel görünecek mavi kadranlı saatler de canlılığıyla dikkat çekmektedir. Rose kaplama saatler rose kordonlarıyla bu rengi sevenlerin çok severek takacağı bir model olacaktır.

Klasik Kadın Saati Seçerken Dikkat Etmeniz Gereken Noktalar

Kendinize klasik bir kol saati seçerken rahatlığı ve kalitesi ilk dikkat etmeniz gereken unsurdur. İş yerinde çalışırken, gün içinde ev işlerinizi yaparken ve hatta uyurken bile sizi takma çıkarma zahmetine sokmamasına önem vermelisiniz. Bir diğer dikkat etmeniz gereken nokta ise her gözünüz çarptığında size iyi ki aldığınızı düşündürecek bir saat seçmektir. Hiç çıkarmadığınız bir kolyeniz veya küpeniz varsa onlara uyumlu renklerde bir saat seçmeniz tarzınızın bütünlüğünü destekleyecektir.

Kasa Çapı

David Gunner klasik kadın saat modellerinin kasa çapları 32 cm veya 33 cm olarak üretilmektedir. Kasa çapı diğer saat türlerine göre küçük olan bu modeller sayesinde zarifliğiniz hep ön planda olacaktır. Bu sayede bileğinizde çok yer kaplamadığı için farklı bilezikler ve yüzüklerle de kombinlediğinizde kalabalık bir görüntü oluşturmayacaktır.

Kordon Materyali

Devamlı takacağınız klasik model bir saatin kordon materyalinin çelik olması büyük bir avantajdır. Kolay yıpranmayan çelik aynı zamanda çizilmeye karşı da dirençlidir. Korozyona ve kararmaya dayanıklı çelik uzun yıllar kullanabileceğiniz bir materyaldir.

Renk

Hemen her renk kombin ve aksesuarınıza eşlik edecek en uygun fiyatlı klasik kadın saat modelleri David Gunner’da sizi bekliyor. Gümüş, siyah, mavi, rose, rose siyah ve sarı beyaz renk seçenekleri sayesinde size en çok hitap eden renkte saati bulmanız hiç zor olmayacaktır. İster koyu renklerin ağır bastığı kıyafetlerinizle isterseniz pastel ve nude renklerle isterseniz de canlı ve parlak renklerle bu saatlerinizi takabilirsiniz.

Klasik Kadın Saatleri İçin Kullanım Önerileri

Her ne kadar teknoloji sayesinde zamanı her yerden öğrenebilme şansımız olsa da kol saati takmak eski ve sevdiğimiz bir alışkanlık. Klasik saatler hem yenilik arayan hem de zamana meydan okuyan bir şıklığın peşinde olan insanlar için biçilmiş kaftan niteliğinde aksesuarlar. Her şekilde kombinleyebileceğiniz klasik saatler günlük hayatta destekçiniz olduğu gibi özel günlerde de bileğinizden hiç çıkarmak istemeyip güçlü bir bağ kurabileceğiniz modellere sahip.

Çelik örme kol saatlerinin bakımı nasıl yapılır?

Çelik kol saatleri çizilmeye son derece dayanıklıdır. Çizilse bile kolayca parlatılabilir. Bakımı sırasında mikrofiber bezlerle temizlemeye özen göstermelisiniz. Her ne kadar neme, suya ve buhara dayanıklı olsa da denize veya duşa girerken takmamalısınız. Takmadığınız zamanlarda kutusunda saklarsanız saatinizin zarar görme olasılığı azalır. Çok tozlu ve rutubetli ortamlarda bırakmak saatinizin pil sağlığına zarar verebilir.