1

Otomatik Erkek Saatleri İle Zamana Hükmedin

Erkeklerin en karizmatik aksesuarı olan kol saatleri, sporda da antrenman yaptığı süreyi önemseyen erkekler tarafından çokça tercih edilmektedir. Klasiğin şıklığını sporun rahatlığıyla buluşturan David Guner spor erkek kol saatleri albenili görüntüsü, bileğinizi rahat ettiren tasarımlarıyla spor kombinlerinizin üzerine çok yakışacak.

Otomatik Erkek Saat Modelleri

Otomatik erkek saatleri sertleştirilmiş mineral camdan yapılmıştır ve 3 atm su geçirmezlik özelliği sayesinde de sporda gönül rahatlığıyla kullanabileceğiniz bir rahatlıkla sizi buluşturur. Kasa çapı 42 cm ile 46 cm arasında değişen otomatik erkek kol saatlerinin kordonları çelik örme, orijinal deri veya paslanmaz çelik masif olabilir. 

Paslanmaz Masif Çelik Kordonlu Otomatik Erkek Saatleri

Gümüş kaplamalı paslanmaz masif çelik kordonlu otomatik erkek saatleri gümüş, siyah ve mavi kadran renk seçenekleriyle karşımıza çıkmaktadır. Gun kaplama olan modele mavi kadran eşlik ederken siyah kaplamalı model siyah kadranlıdır. Rose beyaz kaplamaya ise siyah, gri ve kahverengi kadranlar eşlik etmektedir. Eğer sarı beyaz kaplamalı saat tercih edecekseniz seçebileceğiniz kadran renkleri gümüş, siyah ve gridir. Farklı fonksiyonlu birçok çeşit içeren rose siyah kaplama siyah kadranlı saatler ise son derece asil durmaktadır.

Çelik Örme Kordonlu Otomatik Erkek Saatleri

Çelik örme kordonlu otomatik erkek saatleri fonksiyon olarak düz ve multifonksiyonlu modeller olarak karşımıza çıkmaktadır. 43 cm ve 46 cm kasa çapına sahip bu saatler gümüş, gun, siyah ve rose siyah kaplama seçenekleriyle göz kamaştırmaktadır. Gun kaplama saatler mavi kadrana sahipken gümüş kaplama olanlarda kadran rengi için gümüş, mavi ve siyah seçenekleri vardır. Rose siyah ve siyah kaplamada ise çok şık siyah kadran eşlik etmektedir. Korozyona, çizilmeye ve kararmaya son derece dayanıklı olan çelik kordonlu bu saatler uzun yıllar severek kullanabileceğiniz özel saatlerdir.

Kasa Çapı

Otomatik kol saatinizin kasa çapı bileğinizde duruşunu belirlerken çok önemlidir. Eğer elleri büyük ve kalın bilekli bir insansanız büyük kasa çaplı saatler tercih etmelisiniz. Bilekleriniz ince ve elleriniz küçükse kasa çapı küçük modeller daha hoş duracaktır.

Kordon Materyali

Saatinizin kordon materyali taktığınızda sizi rahatsız hissettirmemeli, ayrıca kombinlerinizle de uyumlu olmalıdır. Deri kordonlu saatler deri ayakkabılar ve kemerlerle çok hoş bir bütünlük sağlamaktadır. Otomatik kol saatiniz materyali ne olursa olsun klasik ve hatta şık kombinlerinizi taşıyabilecek zarifliktedir.

Renk

Tarzınız koyu renklerden oluşuyorsa ona uyacak kahverengi, lacivert ya da siyah saatlere göz atabilirsiniz. Eğer açık renkler tercih ediyorsanız gümüş ve sarı beyaz renkli saatlerle göz dolduran bir uyum yakalamış olacaksınız.