1 2 3 ... 12 >

Spor Erkek Saatleri İle Zamana Hükmedin

Erkeklerin en karizmatik aksesuarı olan kol saatleri, sporda da antrenman yaptığı süreyi önemseyen erkekler tarafından çokça tercih edilmektedir. Klasiğin şıklığını sporun rahatlığıyla buluşturan David Guner spor erkek kol saatleri albenili görüntüsü, bileğinizi rahat ettiren tasarımlarıyla spor kombinlerinizin üzerine çok yakışacak.

Spor Erkek Saat Modelleri

Spor erkek saatleri sertleştirilmiş mineral camdan yapılmıştır ve 3 atm su geçirmezlik özelliği sayesinde de sporda gönül rahatlığıyla kullanabileceğiniz bir rahatlıkla sizi buluşturur. Kasa çapı 42 cm ile 46 cm arasında değişen spor erkek kol saatlerinin kordonları çelik örme, orijinal deri veya paslanmaz çelik masif olabilir. Fiyatları 646 TL ile 1.011 TL arasında değişen spor erkek saatleri arasından tarzınıza ve bütçenize uygun olanı bulmanız hiç zor olmayacaktır.

Paslanmaz Masif Çelik Kordonlu Spor Erkek Saatleri

Gümüş kaplamalı paslanmaz masif çelik kordonlu spor erkek saatleri gümüş, siyah ve mavi kadran renk seçenekleriyle karşımıza çıkmaktadır. Gun kaplama olan modele mavi kadran eşlik ederken siyah kaplamalı model siyah kadranlıdır. Rose beyaz kaplamaya ise siyah, gri ve kahverengi kadranlar eşlik etmektedir. Eğer sarı beyaz kaplamalı saat tercih edecekseniz seçebileceğiniz kadran renkleri gümüş, siyah ve gridir. Farklı fonksiyonlu birçok çeşit içeren rose siyah kaplama siyah kadranlı saatler ise son derece asil durmaktadır.

Orijinal Deri Kordonlu Spor Erkek Saatleri

Orijinal deri kordonlu saatlerde kayış rengi kahverengi, siyah veya lacivert olabilir. 43 ve 44 cm kasa çapına sahip orijinal deri kordonlu saatler sarı, rose, gun, siyah, lacivert veya rose siyah kaplama olabilir. Gümüş, siyah, mavi veya kahverengi kadranlarla kombinlenen bu saatler spor kombinlerinize uyum sağlarken girdiğiniz her ortamda cool duruşlarıyla hemen dikkat çeekcektir.

Çelik Örme Kordonlu Spor Erkek Saatleri

Çelik örme kordonlu spor erkek saatleri fonksiyon olarak düz ve multifonksiyonlu modeller olarak karşımıza çıkmaktadır. 43 cm ve 44 cm kasa çapına sahip bu saatler gümüş, gun, siyah ve rose siyah kaplama seçenekleriyle göz kamaştırmaktadır. Gun kaplama saatler mavi kadrana sahipken gümüş kaplama olanlarda kadran rengi için gümüş, mavi ve siyah seçenekleri vardır. Rose siyah ve siyah kaplamada ise çok şık siyah kadran eşlik etmektedir. Korozyona, çizilmeye ve kararmaya son derece dayanıklı olan çelik korodnlu bu saatler uzun yıllar severek kullanabileceğiniz özel saatlerdir.

Spor Erkek Saati Seçerken Dikkat Etmeniz Gereken Noktalar

Spor kol saati seçerken David Guner marka saatlerin su geçirmez özelliği, dayanıklı yapısı ve camı sayesinde kol saatinizi spor kombinlerinize uygun renkte ve tarzda seçmeye dikkat edebilirsiniz. David Guner spor erkek saatleri spor dışında diğer günlük kombinlerinize de yakışacaktır. Bileğinizi sıkmayan, spor yaparken bileğinizi ve elinizi rahat hareket ettirebileceğiniz bir saat hayati önem taşımaktadır. Eğer spor yaparken antrenman sürenize çok dikkat ediyorsanız multifonksiyonel kol saatlerine de göz atabilirsiniz.

Kasa Çapı

Spor kol saatinizin kasa çapı bileğinizde duruşunu belirlerken çok önemlidir. Eğer elleri büyük ve kalın bilekli bir insansanız büyük kasa çaplı saatler tercih etmelisiniz. Bilekleriniz ince ve elleriniz küçükse kasa çapı küçük modeller daha hoş duracaktır.

Kordon Materyali

Saatinizin kordon materyali taktığınızda sizi rahatsız hissettirmemeli, ayrıca kombinlerinizle de uyumlu olmalıdır. Deri kordonlu saatler deri ayakkabılar ve kemerlerle çok hoş bir bütünlük sağlamaktadır. Spor kol saatiniz materyali ne olursa olsun klasik ve hatta şık kombinlerinizi taşıyabilecek zarifliktedir.

Renk

Spor tarzınız koyu renklerden oluşuyorsa ona uyacak kahverengi, lacivert ya da siyah saatlere göz atabilirsiniz. Eğer açık renkler tercih ediyorsanız gümüş ve sarı beyaz renkli saatlerle göz dolduran bir uyum yakalamış olacaksınız.

Spor Erkek Saatlerinin Kullanım Şekilleri

Bir hafta sonu arkadaşlarınızla pikniğe ya da mangala giderken eşofman takımınızla beraber bu saatleri tercih edebilirsiniz. Çeşitli spor aktiviteleri sırasında bileğinizi sıkmadan, rahatsızlık vermeden size özgür hareket alanı sunan bu saatler son derece dayanıklıdır. Eğer sweatshirt ve hoodie gibi rahat kıyafetler giymeyi seviyorsanız da altına giyeceğiniz pantolonlarınızla bu saatler yine şık bir uyum yakalar. Eşofman ve oduncu gömlekleriyle de çok yakışacak olan bu saatlere ek aksesuar olarak kep şapkalar da tercih edebilirsiniz.

Erkek spor model saatlerin avantajları nelerdir?

Spor model saatler bir erkeğin en salaş giyindiği zamanlar bile hala şık görünebilmesini sağladığı için tek başına çok yeterli olan bir aksesuardır. Bu nedenle uğraşsızca havalı ve tarz görünebilmenin kapılarını aralar. Aynı zamanda multi fonksiyon özelliği olanlar en kıymetli varlığınız olan zamanınızı en iyi şekilde yönetmeniz ve planlamanız için size destek olur.

Erkek spor saatlerinin özellikleri nelerdir?

Spor erkek saatleri klasik ve düz modellerden farklı olarak daha günlük, daha rahat bir imaj yaratır. Özellikle spor kıyafetler tercih eden erkekler için idealdir. Bileğinizde saatle beraber dakikaları, saniyeleri ve takvimi de aynı anda görmenize olanak sağlar. Daha hareketli ve kalabalık görünümü başka bir aksesuara gerek kalmadan size dolu dolu bir şıklık sağlar.

Erkek spor saatler nasıl kullanılır?

Erkek spor saatlerini pantolon tişört veya pantolon kazaklarınızla kombinleyebilirsiniz. Kot ceketler, rahat sweatshirtler ve deri ceketlerinizle beraber de kullanabilirsiniz. Dilerseniz bu saatlerle beraber deri veya çelik bileklikler de tercih edebilirsiniz.