Taşlı Kadın Saat Modelleri

Kadınların yıllardır vazgeçilmez aksesuarları arasında yer alan kol saatleri doğru seçildiğinde zarafetlerine zarafet katan ve asil duruşlarını ortaya çıkaran bir detaydır. Taşlı kadın saatleri sertleştirilmiş mineralden yapılan 3 atm su geçirmez camları sayesinde uzun yıllar kullanabileceğiniz kalitededir. Bilekliklerinizle, yüzükleriniz ve diğer takılarınızla kombinlendiğinde ışıl ışıl parlayacağınız David Guner saat modellerine davidguner.com’dan ulaşabilirsiniz. Fiyatları 618 TL ile 814 TL arasında değişen taşlı kadın saatleri arasından bütçenize uygun olanı seçebilirsiniz.

Paslanmaz Masif Çelik Kordonlu Taşlı Kadın Saatleri

Paslanmaz masif çelik kordonlu taşlı kadın saatlerinin kasa çapları 32 cm ve 34 cm olarak karşımıza çıkmaktadır. Gümüş kadranlı sarı kaplama saatler hem gümüş hem gold renkli takılarınızla son derece uyum içerisinde olurken dilerseniz rose takılarınızla rose beyaz ve rose siyah kaplamalı olanları tercih edebilirsiniz. Bu kategoride dilerseniz kadranı da kaplaması da gümüş renk olan modeli tercih ederek birçok aksesuarınıza kombinleyebilirsiniz.

Orijinal Deri Kordonlu Taşlı Saatleri

Orijinal deri kordonlu taşlı saatlerin kasa çapı 37 cm’dir. Deri kordonlu ve gümüş kadranlı saatler sarı ve gümüş kaplamalarıyla göz kamaştırırken kırmızı kordonlu gümüş saat tarzınıza canlılık katacaktır. Aynı şekilde rose kaplama mavi kadranlı saat modeli de renkli kombinlerinizle tercih edebileceğiniz bir modeldir.

Taşlı Kadın Saati Seçerken Dikkat Etmeniz Gereken Noktalar

Kendinize taşlı bir kol saati seçerken bileğinizde rahat duruşuyla size kolay hareket imkanı tanıyacak bir model seçmeniz önemlidir. Bileğiniz kalınsa ince kordonlu ve küçük kasalı saatler daha zarif duracaktır. David Gunner saatler suya ve neme maruz kalsa da sizi mağdur etmeyecek teknik özellikleriyle son derece kullanışlıdır.

Kasa Çapı

Eğer ince bilekleriniz ve elleriniz varsa kasa çapı 38 mm ile 52 mm arasında olan modelleri tercih etmelisiniz, bunlar küçük saatler olarak geçmektedir. Bilek çevrenizi ölçerseniz genellikle 12 cm ve civarı için küçük kasa çaplı saatler önerilmektedir.

Kordon Materyali

David Guner saatleri arasında deri kordonlu olanlar daha klasik ve retro bir havaya sahipken paslanmaz masif çelik materyalinden yapılma kordona sahip olanlar korozyona, kararmaya ve bozulmaya dayanıklı olmaları nedeniyle uzun yıllar kullanabilme rahatlığı sunar. Kordon materyalinin kaliteli olması alerjik reaksiyonların önüne geçer.

Renk

Şüphesiz kol saatlerimizin uzaktan ilk dikkat çeken özelliği renkleridir. Kordon, kayış ve kadran renkleri çeşitli taşlı kadın saatleri arasından giyim tarzınıza en çok yakışanı seçerek hem spor hem şık kombinlerinizle beraber takabilirsiniz. Zarif modeller özel akşam yemeklerinde ve etkinliklerde çabasız asaletin tadını çıkarmanıza olanak sağlar.

Taşlı Kadın Saatleri İçin Kullanım Önerileri

Taşlı kadın saatleri günlük hayatta işe giderken, arkadaşlarınızla eğlenmek için bir gece dışarı çıkarken ve hatta eşofman takımınızla hafta sonu yürüyüşe çıkarken bile taşlı kol saatlerinizi takabilirsiniz. Işıltılı görünümü sade kombinleri hareketlendirirken gösterişli olanları daha da parlatacağı için kullanışlı bir modeldir.

Taşlı Kadın Saatleri İçin Bakım Önerileri

Taşlı kol saatinizi uzun yıllar daha kullanmak istiyorsanız onu kullanırken gösterdiğiniz ilgi ve dikkati saklarken de göstermelisiniz. Tozun ve nemin yoğun olduğu alanlarda saatinizin aksamlarına zarar verebilir, tozlar yapışabilir ve istenmeyen sonuçlar elde edilebilir. Kullanmadığınız zamanlarda kutusunda sakladığınıza emin olun. Paslanmaz çelik kordonlu saatler çizilse bile kolayca parlatılabilme özelliği sayesinde bakımı uğraş gerektirmeyen bir modeldir.

Taşlı saatler günlük kullanılabilir mi?

Eğer dış görünüşünüze çok önem vermeniz gereken bir işiniz, hayatınız varsa taşlı kol saatleri tam size göre. Günlük hayatta daha sade bir tarzın peşinde koşanlardansanız veya aksesuar takmaktan hoşlanmıyorsanız da bir kol saatiyle her zaman ışıltılı ve tarz görünmek mümkün. Size ağır veya boğucu gelen takılardan ziyade sadece bir kol saatiyle konforlu şıklığın keyfini sürebilirsiniz.

Taşlı saatlerin taşları düşer mi?

David Guner göz dolduran kalitesiyle taşlı saatlerinizin taşları aniden sert bir zemine çarpmadıkça muhtemelen düşmeyecek, zarar görmeyecektir.